SP1 Aktualności Wymiana kartek z kolegami z zagranicy czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Wymiana kartek z kolegami z zagranicy

   To już tradycja naszej szkoły, że uczniowie we wrześniu przygotowują kartki prezentujące Żary i Polskę i wysyłają je za granicę. W tym roku szkolnym pocztówki z życzeniami po angielsku i polsku przygotowali uczniowie klasy 4b i 5b. Otrzymamy kartki z 13 krajów z całej Europy. Wymianę organizujemy jako jedno z zadań projektu międzynarodowego programu eTwinnng z okazji Europejskiego Dnia Języków. Już dwa razy nasz projekt został wybrany na najbardziej innowacyjne wydarzenie Europejskiego Dnia Języków zorganizowane w Polsce. Trzymamy kciuki, aby i tym razem również wygrać. Czekając na pocztówki, zachęcam do obejrzenia krótkiej prezentacji naszych kartek i filmu przesłanego przez uczniów z Francji:
Izabela Mielniczek


 
 
STOPKA