SP1 Aktualności ODZNAKA JAKOŚCI ZA MIĘDZYNARODOWY PROJEKT czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

ODZNAKA JAKOŚCI ZA MIĘDZYNARODOWY PROJEKT

   Wspaniała wiadomość dla wszystkich, którzy w ubiegłym roku szkolnym pracowali nad międzynarodowym projektem "The Magic Crew" ("Magiczna załoga").
   Krajowe Biuro eTwinning w Polsce przyznało Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach Krajową
   Odznakę Jakości! Odznaka ta jest przyznawana przez Krajowe Biuro eTwinning tym nauczycielom, których praca w ramach partnerstwa uznawana jest za wyróżniającą w naszym kraju. Jest ona wyrazem uznania dla nauczycieli i uczniów za zaangażowanie w działania poświęcone europejskiej współpracy. Dla uczniów jest wspaniałą motywacją do dalszej pracy, dla nauczyciela uznaniem jego pracy, a dla szkoły prestiżem i wyrazem otwartości na współpracę międzynarodową.
   Przygotowany przez nas projekt, po spełnieniu wymogów formalnych, został oceniony pod kątem następujących kryteriów: innowacyjność pedagogiczna i kreatywność, integracja z programem nauczania, komunikacja i wymiana informacji pomiędzy szkołami partnerskimi, współpraca pomiędzy szkołami partnerskimi, wykorzystanie technologii informacyjno-komunikacyjnych, trwałość i możliwość ponownego wykorzystania.
   Gratuluję wszystkim zaangażowanym uczniom!
Izabela Mielniczek
autor i koordynator projektu

 
STOPKA