SP1 Aktualności Koło filmowe 2018/2019 – pierwsze spotkanie sobota, 15 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Koło filmowe 2018/2019 – pierwsze spotkanie

   W piątek, 21 września 2018 r., odbyło się pierwsze spotkanie koła filmowego w roku szkolnym 2018/2019. Prawie dwadzieścia osób zgromadziło się w stołówce szkolnej, by obejrzeć film Jumanji. Przygoda w dżungli.
   Przed projekcją dzieci zostały zapoznane z terminami: remake, prequel i sequel.
   Jumanji. Przygoda w dżungli, remake produkcji z 1995 z nieodżałowanym Robinem Williamsem, to coś więcej niż kolejny film akcji z Dwaynem Johnsonem. Obraz zawiera przestrogę przed światem smartfonów i gier komputerowych, to także pełna humoru historia o dojrzewaniu uczniów.
   Film bardzo się podobał zgromadzonym, to udany początek kolejnego roku wspólnego oglądania dobrego kina i poznawania wiedzy z zakresu sztuki filmowej.
Piotr Pałac


fot. Piotr Pałac
 
STOPKA