SP1 Aktualności Wymiana kartek z uczniami z zagranicy sobota, 08 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Wymiana kartek z uczniami z zagranicy

   Już otrzymaliśmy kartki z Hiszpanii, Francji, Słowenii, Słowacji, Czech, Chorwacji i Turcji. Czekamy na więcej z innych krajów. Czytanie kartek otrzymanych z zagranicy to niezwykła atrakcja dla naszych uczniów. Przy okazji dzieci poznają różnorodność językową Europy, gdyż kartki pisane są w dwóch językach - angielskim i narodowym. Uczniowie stają się także bardziej świadome, że ich rówieśnicy z zagranicy również uczą się języka angielskiego, który jest uniwersalnym językiem w komunikacji z obcokrajowcami.
   Kartki otrzymujemy w ramach projektu międzynarodowego programu eTwinning z okazji Europejskiego Dnia Języków.
Izabela Mielniczek 
STOPKA