SP1 Aktualności Wycieczka do Bogumiłowa piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Wycieczka do Bogumiłowa

   25 września 2018 r. klasy pierwsze udały się na wycieczkę do Bogumiłowa. Jej celem była integracja uczniów. Czekało tam na dzieci wiele atrakcji. Przejażdżka bryczką i jazda na kucyku wzbudziły największe emocje. Niektórzy po raz pierwszy mieli możliwość wsiąść na kucyka i poznać smak jazdy konnej. Inną atrakcją była jazda gokartami. Niektórym było ciężko podjechać pod małą górkę, ale przecież po to są koledzy, żeby pomóc. I bardzo chętnie popchnęli pojazd, więc jazda dalej odbyła się bez większego wysiłku.
   Na placu zabaw dzieci wspólnie się bawiły, a w zagrodach karmiły alpaki i kozy. Odbył się również mecz piłki nożnej.
   Wycieczka zakończyła się wspólnym ogniskiem i pieczeniem kiełbasek. Wszyscy zadowoleni i radośni wrócili do domu.
Wychowawcy klas pierwszych


fot. Joanna Jakubowska
 
STOPKA