SP1 Aktualności Koło filmowe 2018/2019 – drugie spotkanie piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Koło filmowe 2018/2019 – drugie spotkanie

   Wyjątkowo w środę, 26 września 2018 r., odbyło się drugie spotkanie koła filmowego. Wzięło w nim udział prawie dwadzieścioro uczniów, obejrzeliśmy wspólnie film Szalone wakacje na kółkach z nieodżałowanym Robinem Williamsem. Uczniowie zapoznali się z pojęciem kina familijnego i komedii. Każdy, kto chce się pośmiać oraz sprawdzić, czy z powodu pracy nie zaniedbuje swoich bliskich, musi zobaczyć ten film.
   Obraz ten jest często krytykowany, jednak przesłanie w nim zawarte sprawia, że warto wspólnie z rodziną go zobaczyć. Zresztą Robin Williams grał już kiedyś w filmie bardzo podobnym w treści – był to Hook, historia o Piotrusiu Panu.
Piotr Pałac

fot. Piotr Pałac
 
STOPKA