SP1 Aktualności Pasowanie na Świetlika czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Pasowanie na Świetlika

   Dnia 1 października 2018 r. w naszej świetlicy odbyło się Pasowanie na „Świetlika”. Na uroczystość przybyli Rodzice oraz p. wicedyrektor Edyta Talarowska. Wszystkich zgromadzonych przywitała uczennica klasy 5a Natalia Szczuka, a dzieci z klas II (Anita Szewczyk, Otylia Idzik, Laura Wąsowicz oraz Marysia Galuba) zaprezentowały kilka wierszy.
   Aby dołączyć do świetlicowej gromady, pierwszoklasiści w obecności rodziców, p. wicedyrektor, starszych kolegów i wychowawców świetlicy musieli przejść przez próby: sprawności, wiedzy oraz śpiewu. Uczniowie z powodzeniem przeszli wszystkie próby, a następnie złożyli uroczyste ślubowanie, po którym p. wicedyrektor pasowała wszystkich na „Świetlików”. Uczniowie otrzymali od wychowawców „Medale Dzielnego Świetlika”, słodkie upominki oraz balony. Cała impreza przebiegała w wesołej i przyjaznej atmosferze. Od tej chwili nasze „Świetliki” czeka mnóstwo ciekawych i kreatywnych zadań.
   Dziękujemy wszystkim za przybycie, wychowawcom klas I za współpracę, a uczniom klas starszych za zaangażowanie w przygotowanie tej uroczystości.
Wychowawcy świetlicy
Monika Majerska
Katarzyna Sygutowska
Stanisława Bałdyga

fot. Wychowawcy świetlicy
 
STOPKA