SP1 Aktualności Narodowe Czytanie 2018 – prezent od Instytutu Książki sobota, 08 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Narodowe Czytanie 2018 – prezent od Instytutu Książki

   Szkoła Podstawowa nr 1 w Żarach wzięła udział w Narodowym Czytaniu 2018. Uczniowie klas ósmych czytali fragmenty Przedwiośnia Stefana Żeromskiego młodszym koleżankom i kolegom. Instytut Książki na swoim profilu na Facebooku ogłosił, że jeśli udowodni się, iż wzięło się udział w tej szczytnej akcji, otrzyma się notesy ze Stefanem Żeromskim. Pan Piotr Pałac zgłosił szkołę i 4 października 2018 r. otrzymaliśmy notesy. Trafiły one w ręce Pań z biblioteki, inicjatorek akcji: p. Anny Andrukiewicz i p. Izabeli Olszańskiej oraz wspomagającego je p. Piotra Pałaca.
Piotr Pałac oraz Panie Bibliotekarki

fot. Piotr Pałac
 
STOPKA