SP1 Aktualności Wycieczka klas drugich i trzeciej do Jezior Wysokich sobota, 15 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Wycieczka klas drugich i trzeciej do Jezior Wysokich

   Dnia 3 i 4 października 2018 r. klasy drugie i trzecia w ramach integracji międzyklasowej odwiedziły Ośrodek Edukacji Przyrodniczo-Leśnej w Jeziorach Wysokich. Dzieci spotkały się z leśniczym, który poprowadził ich przez las, opowiedział i pokazał różne ciekawostki przyrodnicze. Uczniowie zwiedzili też ogród dendrologiczny, obserwując tam różne gatunki drzew. Udali się również do sal wystawowych, gdzie w sposób praktyczny i za pomocą obserwacji zdobywali kolejną porcję wiedzy o lesie. Następnie weszli na wieżę widokową, obserwując z wysokości okolicę. Spotkanie zakończyli wspólnym pieczeniem kiełbasek przy ognisku i zabawami z kolegami na powietrzu. Czas upłynął szybko i w miłej atmosferze. Wszyscy wrócili z wycieczki zmęczeni i bardzo zadowoleni.
Wychowawcy klas drugich i trzeciej
alt
fot. Wiesława Półtorak i Halina Kulbida-Pietrzak
 
STOPKA