SP1 Aktualności Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w SP 1 w Żarach piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia w SP 1 w Żarach

   W piątek, 28.09.2018 r., odbył się w naszej szkole VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia pod hasłem „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają”. Z tej okazji podczas przerw i lekcji matematyki uczniowie mieli możliwość wzięcia udziału w grach i zabawach związanych z tabliczką mnożenia. Uczniowie klas piątych brali udział w turniejach „Piłkarz matematyk” oraz „Królowa skakanki”. Wszyscy spisali się na medal :) Egzaminatorzy z klas 4 przeprowadzili wśród uczniów i nauczycieli egzaminy ze znajomości tabliczki mnożenia.
   Gratulujemy wszystkim, którzy zdali egzamin i otrzymali CERTYFIKATY znajomości tabliczki mnożenia.
   Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.
Agnieszka Mierzejewska, Edyta Pawlusfot. Hanna Gregorczyk
 
STOPKA