SP1 Aktualności Wizyta amerykańskich żołnierzy w naszej szkole sobota, 15 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Wizyta amerykańskich żołnierzy w naszej szkole

   W środę, 10 października 2018 r., gościliśmy żołnierzy amerykańskich na zajęciach języka angielskiego w SP 1 w Żarach. Goście obejrzeli naszą szkołę i poprowadzili zajęcia językowe. Uczniowie klas piątych, szóstych i siódmych mogli porozmawiać z rodzimymi użytkownikami języka angielskiego na temat ich pobytu w Polsce, pracy oraz życiu w Stanach Zjednoczonych. Wspólna lekcja stała się doskonałą okazją nie tylko do doskonalenia umiejętności porozumiewania się w języku angielskim, ale również do wzajemnego poznania. Z pewnością spotkanie na długo pozostanie w pamięci naszych uczniów.
Izabela Mielniczek

 
 
STOPKA