SP1 Aktualności „Narodziny książki” – zajęcia w bibliotece szkolnej czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

„Narodziny książki” – zajęcia w bibliotece szkolnej

   Dnia 8 i 10 października 2018 r. w bibliotece SP 1 w Żarach gościli uczniowie klasy 2d i 2b. Dzieci brały udział w zajęciach pod hasłem „Narodziny książki”. Uczniowie dowiedzieli się, w jaki sposób tworzona jest książka oraz jacy ludzie przyczyniają się do jej powstania. Sami napisali książkę pt. "Różnimisie" oraz wykonali do niej piękne ilustracje. "Różnimisie" autorstwa uczniów klasy 2d i 2 b to książka o tolerancji i akceptacji, o misiach, które są duże i małe, wesołe i smutne, chude i grube, są jakie są, a i tak je wszyscy kochamy... Brawo dla wspaniałych pisarzy i ilustratorów.
   Nasza biblioteka jest pełna świata przygód, sensacji, humoru i fantastyki. Każdy znajdzie tu coś dla siebie.
   Zapraszamy.
Anna Andrukiewicz

fot. Anna Andrukiewicz
 
STOPKA