SP1 Aktualności Nauka programowania w SP 3 piątek, 07 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Nauka programowania w SP 3

   8 października klasa 2b uczestniczyła w zajęciach z nauki programowania w SP 3. Na warsztatach dzieci mogły poznać podstawy programowania i zacząć przygodę z technologiami cyfrowymi. Poprzez zabawę uczyły się logicznego myślenia i rozwijały wiele kompetencji, takich jak: kreatywność, umiejętność pracy w zespole, czy szukanie kompromisów i optymalnych rozwiązań. Programowanie to nie zajęcie dla wybranych, a świetny sposób na wspólne spędzanie czasu. Dzięki takim zajęciom uczniowie mieli szansę nauczyć się, jak zadaniowo podejść do stawianych problemów, co mogą wykorzystać w każdej dziedzinie życia.
W. Mutwil


fot. Wioletta Mutwil
 
STOPKA