SP1 Aktualności Program profilaktyczny „Debata” poniedziałek, 10 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Program profilaktyczny „Debata”

   18.10.18 r. w klasach 8a i 7a oraz 22.10.18 r. w klasie 6c został zrealizowany program profilaktyczny „Debata”. Jest to program z zakresu profilaktyki alkoholowej przeznaczony dla młodzieży szkół podstawowych, u której w większości nie nastąpiła jeszcze inicjacja alkoholowa. Ma on charakter uprzedzający, jego zadaniem jest zapobieganie przedwczesnemu spożywaniu alkoholu i towarzyszącym temu konsekwencjom oraz promowanie postawy abstynencji.
   Zajęcia prowadził specjalista ds. uzależnień p. Zdzisław Rewaj. Uczniowie byli bardzo zadowoleni ze spotkania, o czym mogą świadczyć prośby podopiecznych o kontynuowanie tego typu zajęć. Program był zrealizowany dzięki środkom z Miejskiej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Żarach.
Aneta Kochanowicz

alt
fot. Julia Gruchot
 
STOPKA