SP1 Aktualności Turniej tenisa stołowego w ramach Żarskich Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej piątek, 07 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Turniej tenisa stołowego w ramach Żarskich Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej

   W dniach 19 i 22 października w Szkole Podstawowej nr 1 odbył się turniej tenisa stołowego w ramach Żarskich Igrzysk Dzieci i Młodzieży Szkolnej. W piątek rywalizowały klasy 4-6, w poniedziałek 7-8 i gimnazjalne. W kategorii młodszej chłopców zwyciężyła drużyna Katolickiej SP, drugie miejsce zajęła SP1. Kategorię starszą chłopców wygrała reprezentacja Społecznej SP przed Katolicką SP i SP1, a wśród dziewcząt zwyciężyła Katolicka SP przed SP1.
Rajmund Kondratowicz


fot. Rajmund Kondratowicz
 
STOPKA