SP1 Aktualności Lekcja historii i patriotyzmu czwartek, 06 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Lekcja historii i patriotyzmu

   Po raz kolejny uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji Światełko Pamięci, polegającej na zbiórce zniczy , które 01 listopada zapłoną na Cmentarzu Obrońców Lwowa, grobach wybitnych Polaków, jak również zapomnianych i opuszczonych polskich mogiłach. Akcja jest wyrazem pamięci i oddaniem hołdu naszym rodakom - Polakom, którzy na przestrzeni wieków budowali wielkość Lwowa i Rzeczypospolitej, a część z nich poległa walcząc o polski Lwów. Dziękujemy również rodzicom, którzy włączyli się do akcji. Znicze zostały przekazane do Muzeum Kresowego im. Orląt Lwowskich w Żarach.
Bożena Masłowskafot. Aleksandra Śmiłowska i Bożena MasłowskaRelacja Radia Zachód
 
STOPKA