SP1 Aktualności Dzień Postaci z Bajek niedziela, 16 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Dzień Postaci z Bajek

   Bajki i baśnie, zarówno te czytane, jak i oglądane, odgrywają ważną rolę w życiu dziecka. Dlatego bajkowi bohaterzy doczekali się swojego święta... Dzień Postaci z Bajek przypada na 5 listopada i jest to dzień urodzin Walta Disneya, jednego z największych twórców bajek. Aby uczcić ten dzień, panie bibliotekarki zorganizowały bajkowe spotkanie dla uczniów klas I. Odwiedziły również klasę 2b. Dzieci poprzebierane w różne postaci z bajek brały udział w zagadkach bajkowych, zabawach muzycznych i tanecznych. Wszystkie dzieci otrzymały słodki poczęstunek ufundowany przez Radę Rodziców.
Anna Andrukiewicz i Izabela Olszańska


alt
fot. Anna Andrukiewicz i Izabela Olszańska
 
STOPKA