SP1 Aktualności Ferie zimowe z nordic walking czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Ferie zimowe z nordic walking

   Uczniowie naszej szkoły już po raz drugi wyjechali w czasie ferii zimowych do Jezior Wysokich (Nadleśnictwo Lubsko) wraz z nauczycielami p. E. Jusińską i p. B. Mantyk. Program wycieczki był bardzo bogaty i urozmaicony. Pan leśniczy oprowadził nas po terenie. Zwiedziliśmy muzeum, weszliśmy na wieżę widokową, obejrzeliśmy film o walorach przyrodniczych okolicy i regionu.
   Około południa -12.00 – ruszyliśmy w teren, czyli przez las z kijami NORDIC WALKING. Na początku ćwiczyliśmy technikę marszu z kijami. No a później szliśmy przez las przez ok. 1,5 godziny. Byliśmy zaskoczeni, kiedy dotarliśmy do autobusu. Wędrówki z kijami nornic walking to przyjemność i świetna zabawa na świeżym powietrzu.
   Po tak intensywnym wysiłku fizycznym zjedliśmy kiełbaski upieczone na wspólnym ognisku.
Mamy w planach ponownie pojechać do Jezior Wysokich z kijami nornic walking i przywitać nową porę roku – WIOSNĘ.
Uczniowie klas IV i V
p. B. Mantyk
p. E. Jusińska
(kliknij zdjęcie) 
fot. B. Mantyk
 
STOPKA