SP1 Aktualności Warsztaty profilaktyczne dla klas piątych z pracownikiem Urzędu Skarbowo-Celnego czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Warsztaty profilaktyczne dla klas piątych z pracownikiem Urzędu Skarbowo-Celnego

   8 listopada 2018 roku w Szkole Podstawowej nr 1 w Żarach odbyły się warsztaty profilaktyczne dla klas piątych z pracownikiem Urzędu Skarbowo-Celnego w Gorzowie Wlkp. - p. Beatą Dziurdziewicz. Tematyka warsztatów dotyczyła szkodliwości i przyczyn uzależnienia od różnych substancji psychoaktywnych. Uczniowie mieli okazję zapoznać się z mechanizmem uzależnień oraz poznać środki, które negatywnie oddziaływują na organizm. Bardzo pozytywnie wypowiadali się na temat zajęć, czemu dali wyraz w informacjach zwrotnych. Uznali, że dzięki temu zdecydowanie poszerzyli swoją wiedzę i uświadomili sobie zagrożenia wynikające z zażywania środków psychoaktywnych, a także nieracjonalnego korzystania z mediów. Podsumowaniem warsztatów było spotkanie dla rodziców uczniów klas piątych.
Aneta Kochanowicz


alt
fot. Piotr Pałac
 
STOPKA