SP1 Aktualności Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach

   Dnia 6.12.2018 r. w Domu Kultury w Lubsku odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Szachach. Naszą szkołę reprezentowały 2 drużyny: pierwsza to dzieci do lat 12 i druga to młodzież do lat 15. Nasi uczniowie w kategorii Igrzyska Dzieci do lat 12 osiągnęli ogromny sukces zdobywając III miejsce. Drużyna wystąpiła w składzie: Maria Bodnar, Filip Kozik, Błażej Dziewiński, Olaf Harasim. Drużyna otrzymała puchar i dyplom za zajęcie III miejsca, a zawodnicy medale. Serdecznie im gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Izabela Olszańska


fot. Izabela Olszańska
 
STOPKA