SP1 Aktualności Zdrowe odżywianie i zdrowe przekąski w klasie 1c piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Zdrowe odżywianie i zdrowe przekąski w klasie 1c

   W listopadzie uczniowie kl. 1c na zajęciach lekcyjnych rozmawiali z wychowawczynią o zdrowym odżywianiu i zdrowych przekąskach, które mogą przynosić do szkoły. Drugą częścią zajęć było zrobienie zdrowych i kolorowych kanapek. Przygotowani uczniowie, ubrani w odpowiednie kucharskie stroje i ze zdrową żywnością, pracowali nad przygotowaniem smacznej i zdrowej kanapki. Praca była ciężka, wymagała wielu pomysłów, skupienia, uwagi, bezpieczeństwa, ale przyniosła uczniom dużo radości i zadowolenia. Efekty pracy przedstawiają zdjęcia dzieci podczas robienia kanapek i dekorowania ich. Na koniec uczniowie mogli smakować swoje przepiękne, kolorowe i co najważniejsze zdrowe kanapki. Zajęcia były „bardzo smaczne” i wesołe, a uczestnicy zadowoleni z siebie i ze swoich efektów pracy.
Irena Wiącek


fot. Irena Wiącek
 
STOPKA