SP1 Aktualności 14 edycja Konkursu Święto Matematyki już rozstrzygnięta czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

14 edycja Konkursu Święto Matematyki już rozstrzygnięta

   1 grudnia w Naszej Szkole odbył już po raz czternasty Konkurs Matematyczny dla Szkół Podstawowych ŚWIĘTO MATEMATYKI pod Honorowym Patronatem Burmistrza Miasta Żary. W konkursie uczestniczyli uczniowie klas ósmych żarskich szkół podstawowych oraz uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Olbrachtowie oraz Szkoły Podstawowej w Sieniawie Żarskiej. Organizatorem konkursu są nauczyciele matematyki SP1 Żary. Konkurs składał się z 2 części – konkursu indywidualnego oraz zmagań grupowych szkół.

Uczniowie nagrodzeni to:
I miejsce: Konrad Rybaczek (KSP), Kacper Lisik (SSP),
II miejsce: Dawid Chmal (SSP), Kacper Zych (SSP), Juliusz Kujawa(KSP),
III miejsce: Anna Drapała (SP1 Żary), Wiktor Klój (KSP).

W zmaganiach grupowych laureatami konkursu zostali:
I miejsce – SP1 Żary oraz KSP,
II miejsce – SSP,
III miejsce – SP 10 Żary.
Alicja Kurzydłofot: Alicja Kurzydło


Alfik matematyczny

fot. Alicja Kurzydło
 
STOPKA