SP1 Aktualności Dziel się Uśmiechem 2018/2019 sobota, 15 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Dziel się Uśmiechem 2018/2019

   Uczniowie naszej szkoły po raz kolejny wzięli udział w programie edukacyjno-profilaktycznym.
Program miał na celu:
  • Kształtowanie nawyku dbania o higienę jamy ustnej.
  • Inspirowanie do aktywności twórczej.
   W klasach 1-3 oraz w klasie 5 przeprowadzono lekcje na temat prawidłowej higieny jamy ustnej. Dzieci dowiedziały się jak ważna jest codzienna higiena jamy ustnej, regularne wizyty u stomatologa, właściwe odżywianie oraz prawidłowe dbanie o zęby: jak często i jak długo należy myć zęby, kiedy wymieniać szczoteczkę i po jakie dodatkowe akcesoria higieny jamy ustnej sięgać. Każdy uczeń otrzymał książkę, szczoteczkę do zębów, pastę oraz gumę dożucia Orbit. Ogółem w akcji wzięło udział 148 uczniów.
Opiekun PCK klasy I-III Krystyna Rewaj
klasy IV-VIII Joanna Naumik  

fot. Krystyna Rewaj
 
STOPKA