SP1 Aktualności Mikołajkowy Turniej Sportowy sobota, 08 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Mikołajkowy Turniej Sportowy

   6 grudnia 2018 r. klasy drugie wzięły udział w Mikołajkowym Turnieju Sportowym, który wpisał się już na stałe do kalendarza imprez szkolnych. Podczas zabaw i gier sportowych dzieci musiały wykazać się zwinnością, szybkością oraz pomysłowością. Mikołajkowe konkurencje dotyczyły m.in.: wyścigów reniferów, roznoszenia prezentów, zbierania bombek, układania hasła z rozsypanki wyrazowej oraz układania obrazka z puzzli i kolorowania go.Wszystkie dzieci bawiły się znakomicie. Na zakończenie sportowych zmagań otrzymały pamiątkowe dyplomy i drobne upominki.
Organizatorzy: W. Bas H. Kulbida-Pietrzak

alt
fot. H. Kulbida-Pietrzak
 
STOPKA