SP1 Aktualności SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM

   8 stycznia uczniowie klas 4c i 4d spotkali się ze strażakiem, Panem Dawidem Lewandowskim. Spotkanie dotyczyło bezpieczeństwa dzieci w domu i na dworze, a także zasad udzielania pierwszej pomocy. To bardzo ważne, by w czasie ferii dzieci dbały o swoje bezpieczeństwo. Nasz gość pochwalił wiedzę czwartoklasistów z tego zakresu. Szczególnie dużo uwagi poświęcił zagrożeniom, jakie niesie niesprawna instalacja grzewcza w domach. Dzieci mogły się dowiedzieć, jak powstaje czad i dlaczego jest taki niebezpieczny.
   Wszystkie dzieci dostały upominki, m.in. kamizelki odblaskowe, a najaktywniejsi uczestnicy spotkania zostali dodatkowo nagrodzeni – otrzymali czujniki dymu, dzięki którym zwiększą bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny w domu.
   Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy bezpiecznych ferii zimowych!
Edyta Talarowskafot. Aleksander Stachów
 
STOPKA