SP1 Aktualności Finał nauki pływania! wtorek, 11 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Finał nauki pływania!

   Dnia 7 stycznia 2019 roku odbyło się podsumowanie nauki pływania dla uczniów klas trzecich. Ogółem uczniowie odbyli 20 godzin lekcyjnych, nauczycielami –trenerami byli pani Barbara Mantyk i Aleksander Stachów. W apelu uczestniczyli uczniowie klas I- III.
Wszyscy uczniowie zdobyli Certyfikat nauki pływania, a dwoje uczniów zdobyło karty pływackie. Gratulacje!
   Odbył się także pokaz ratowników WOPR-u, którzy zaznajomili uczniów z zasadami ratowania osób z wody. Była to bardzo ważna lekcja!
Dziękuję nauczycielom uczącym - p.B. Mantyk i p. A. Stachów, wychowawczyni klasy trzeciej - p. W. Półtorak oraz p. Zbigniewowi Zdzitowieckiemu- szefowi ratowników za wspaniałe lekcje i opiekę nad bezpieczeństwem uczniów.
Honorata Kryszewska-wicedyrektor


fot. Edyta Talarowska
 
STOPKA