SP1 Aktualności Bal karnawałowy w świetlicy piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Bal karnawałowy w świetlicy

   W poniedziałek 28. stycznia w świetlicy szkolnej odbył się bal karnawałowy. W zabawie brały udział dzieci uczęszczające do naszej świetlicy.
Imprezę rozpoczęła prezentacja strojów – były księżniczki, policjanci, Ninja, koty i inne postaci z bajek. Po pierwszym tańcu na głowy uczestników balu posypało się kolorowe konfetti.
Konkursy (taniec w parach z balonem, taniec w parach na gazecie) i zabawy ruchowe (Ram zam zam, Głowa– ramiona- kolana- pięty, Macarena, Kaczuszki, Pociąg, Taniec w kole) cieszyły się dużym powodzeniem. Chętni przebierańcy zaprezentowali się w tańcu solo. W przerwach na odpoczynek dzieci korzystały z poczęstunku przygotowanego przez naszych wspaniałych rodziców. Dekoracja sali, różnorodność propozycji tańców, zabaw i utworów muzycznych sprawiła, że udało nam się stworzyć wspaniałą karnawałową atmosferę.
Za wspólną cudowną zabawę świetlikom dziękują
Panie Patrycja, Kasia i Monika


fot. Patrycja Dudkiewicz


 
 
STOPKA