SP1 Aktualności Eko-szopki czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Eko-szopki

   Konkurs eko-szopki Bożonarodzeniowe odbył się w okresie Bożego Narodzenia. Wystawa pokonkursowa trwała do końca stycznia. Zwyczaj robienia szopek rodzinnych jest pięknym zwyczajem, skupiającym uwagę dzieci i rodzin na istotę świąt Bożego Narodzenia. Wykonanie szopek wymagało poświęcenia wiele czasu i pomysłu za co bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu. Najciekawsze zostały nagrodzone, a każdy uczestnik został obdarowany drobnym upominkiem. Zachęcamy i zapraszamy wszystkich do udziału, już teraz, w następnym roku szkolnym.
Organizatorzy:
Krystyna Rewaj Honorata Świacka


fot. C. Sułkowski
 
STOPKA