SP1 Aktualności Konkurs recytatorski sobota, 15 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Konkurs recytatorski

   7 lutego 2019 roku, w Sali Widowiskowej Luna odbył się Miejski Międzyszkolny Konkurs Recytatorski. W pierwszej grupie wiekowej kl. I-III wzięło udział 32 uczniów. Naszą szkołę reprezentowały 4 uczennice, laureatki Konkursu Szkolnego: Lilianna Kasprolewicz kl. 3a, Maja Płóciennik kl. 2a, Lena Frątczak kl. 2b, Lena Kozik kl. 2c. Uczniowie nasi zaprezentowali się na wysokim poziomie. Tytuł laureata uzyskała uczennica kl. 3a Lilianna Kasprolewicz, tym samym zakwalifikowała się do Przeglądu Rejonowego. Uczniom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Wiesława Półtorak

fot. Wiesława Półtorak
 
STOPKA