SP1 Aktualności Wynalazkarnia - eksperymenty naukowe i przyrodnicze podczas ferii zimowych sobota, 15 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Wynalazkarnia - eksperymenty naukowe i przyrodnicze podczas ferii zimowych

   W drugim tygodniu ferii zimowych w naszej szkole odbywały się zajęcia pod hasłem Wynalazkarnia - eksperymenty naukowe i przyrodnicze. 25 osobowa grupa poznawała i badała właściwości cieczy i gazów, budowała stację meteorologiczną oraz kapsułę czasu dla tajemniczego przybysza z Marsa. Ekipa naukowa pod przewodnictwem pani Izabeli Olszańskiej i Anny Andrukiewicz 23 stycznia 2019 r wybrała się do Centrum Przyrodniczego Keplera w Zielonej Górze aby poznać i zbadać zadziwiający świat owadów oraz tajniki nieba w Planetarium Wenus. Zajęcia były w całości finansowane przez Burmistrza Miasta Żary.
Anna Andrukiewicz i Izabela Olszańska


fot. Izabela Olszańska i Anna Andrukiewicz
 
STOPKA