SP1 Aktualności Randka z książką piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Randka z książką

   W dniu św. Walentego 14 lutego biblioteka szkolna zaprosiła uczniów i nauczycieli na randkę z książką. W miej, walentynkowej atmosferze dzieci mogły poczytać sobie - lub drugiej połówce- wybraną książkę o miłości. Dowiedziały się również kim był św. Walenty i tak naprawdę skąd wziął się pomysł na Dzień Zakochanych i wysyłanie walentynek? Chętni uczniowie rozpoczęli walkę o książkę i walentynkowe słodkości w Valentine Challenge - miłosnym projekcie, który trwać będzie do końca lutego. Zapraszamy do biblioteki szkolnej nie tylko po książki o miłości... panie bibliotekarki Anna Andrukiewicz i Izabela Olszańska.
fot. Anna Andrukiewicz i Izabela Olszańska
 
STOPKA