SP1 Aktualności Zdrowe odżywianie w klasie 1d czwartek, 06 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Zdrowe odżywianie w klasie 1d

   W piątek 22 lutego w klasie 1 d odbyła się lekcja o zdrowym odżywianiu. Na początku dzieci wymieniały produkty , które szkodzą zdrowiu. Oczywiście na pierwszym miejscu znalazły się słodycze, kolorowe napoje, frytki, kebaby, mięso i hamburgery . Dzieci mają świadomość, jakie produkty są dla człowieka szkodliwe i jakie choroby się z tym wiążą. Następnym etapem było przygotowanie przez nich zdrowych owocowych sałatek. Były więc sałatki arbuzowe, bananowe i wieloowocowy. Pracę uczniów uwieczniła degustacja własnoręcznie przygotowanych deserów, przy skocznej piosence o niezdrowym jedzeniu. Smacznego i na zdrowie.
Ewa Siatkowska
fot. Ewa Siatkowska
 
STOPKA