SP1 Aktualności X Jubileuszowy Turniej Otwartych Głów niedziela, 16 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

X Jubileuszowy Turniej Otwartych Głów
    Dnia 15 kwietnia 2011roku w Szkole Podstawowej nr 1 odbył się X Jubileuszowy Turniej Otwartych Głów pod hasłem: „Odkrywamy talenty”. W konkursie brały udział żarskie szkoły podstawowe. Uczniowie zmagali się z zadaniami, z różnych dziedzin życia. Musieli odpowiadać na pytania, rozwiązywać zadania matematyczne, wykazać się umiejętnościami artystycznymi i sportowymi. Jury oceniło wszystkie sprawności. Najlepsza szkoła otrzymała Jubileuszowy Puchar! Wszyscy uczestnicy konkursu zostali poczęstowani pysznym, jubileuszowym tortem! Dziękuję nauczycielom klas trzecich za organizację konkursu.
Z pozdrowieniami wicedyrektor szkoły Honorata Kryszewska

fot. Honorata Kryszewska
 
STOPKA