SP1 Aktualności Valentine Challeng poniedziałek, 10 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Valentine Challeng

   Wiktoria Błaszczyk z klasy 6a wygrała konkurs Walentynowy organizowany przez bibliotekę szkolną. Wiktora rozwiązała wszystkie zadania dotyczące zagadnień o miłości, min. wykonała serce z uczuciem, grę planszową, obliczyła ile procent litery n znajduje się w wyrazie n, napisała krótką recenzję o książce o miłości. Uczennica bardzo napracowała się wykonując poszczególne zadania, ale trud się opłaca - otrzymała wielką księgę miejsc, które warto zobaczyć np. z drugą połówką.
   Serdecznie gratulują panie bibliotekarki i zachęcają do udziału w konkursach organizowanych przez bibliotekę szkolną.
Anna Andrukiewicz i Izabela Olszańska


fot. Izabela Olszańska
 
STOPKA