SP1 Aktualności Apel z okazji Dnia Ziemi czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Apel z okazji Dnia Ziemi
Podsumowanie Tygodnia Ekologicznego w SP nr 1 w klasach I - III.
   Dnia 18 kwietnia 2011 roku odbył się apel ekologiczny podsumowujący pracę uczniów z okazji Dnia Ziemi. W tym roku przebiegał pod hasłem: „Las blisko nas". Uczniowie klas I wykonali prace plastyczne, klas II napisali piękne wiersze, a uczniowie klas III opowiadania poświęcone lasom. Apel uświetnił występ zespołu tanecznego „Rowerowa piosenka" oraz przedstawienie pt. „Leśne ostępy". Uczniowie mogli popisać się wiadomościami o lesie, odpowiadając na pytania. Najlepsi otrzymali nagrody. Nauczyciele przygotowali wystawę prac dziecięcych. Zapraszamy wszystkich do obejrzenia wystawy!
Wicedyrektor szkoły Honorata Kryszewska

fot. Piotr Pałac
 
STOPKA