SP1 Aktualności Sukces goni sukces! sobota, 08 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Sukces goni sukces!

   Z wysokiego poziomu rozpoczęli swoje tegoroczne zmagania zapaśnicy z SP 1 Żary. Bartłomiej Makowski i Michał Karczyński reprezentowali MLKS Agros Żary podczas IX Międzynarodowego Turnieju Zapaśniczego "Izery Cup" w Starej Kamienicy. Obaj bardzo dobrze zadebiutowali na tak dużym turnieju zajmując III miejsca w swoich kategoriach wagowych i zdobywając tym samym brązowe medale tej imprezy. V miejsce na tym turnieju wywalczył jeszcze Oskar Ryczkowski. Uczniowie z żarskiej Jedynki wraz z kolegami z drużyny wywalczyli I miejsce w klasyfikacji drużynowej tego turnieju. Gratulacje!!!
Trener Dariusz Kołacz


fot. Dariusz Kołacz
 
STOPKA