SP1 Aktualności Wsłuchani w muzykę Chopina czwartek, 06 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Wsłuchani w muzykę Chopina

   Wsłuchani w muzykę Chopina - to hasło konkursu dla klas 1-3, który odbył się w naszej szkole. Konkurs oczywiście był poświęcony Fryderykowi Chopinowi patronowi szkoły. Reprezentacje z poszczególnych klas miały do wykonania ciekawe zadania związane z życiem i twórczością Fryderyka Chopina. Uczniowie wykazali się dużą wiedzą na temat patrona szkoły. Wcześniej wszyscy uczniowie klas 1-3 wykonali prace plastyczne po wysłuchaniu muzyki Chopina. Najciekawsze zostały wyeksponowane na wystawie. Konkurs przygotowały i poprowadziły panie Wioletta Mutwil i Ewa Witkowska.
Opracowały Wioletta Mutwil i Ewa Witkowska

fot. Ewa Witkowska i Wioletta Mutwil
 
STOPKA