SP1 Aktualności Klasa 2d na zajęciach w Ośrodku Wsparcia Dziennego "Promyk" sobota, 08 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Klasa 2d na zajęciach w Ośrodku Wsparcia Dziennego "Promyk"

   18 marca 2019 r. Ośrodek Wsparcia Dziennego "Promyk" przy ul. Podchorążych 4a w Żarach zaprosił uczniów klasy 2d wraz z wychowawcą na otwarte zajęcia o zdrowym żywieniu pt:"Kuchnia i jej zakamarki". Podczas zajęć dzieci dowiedziały się jak należy bezpiecznie korzystać ze sprzętów kuchennych oraz jak zdrowo przechowywać żywność, uczestniczyły również w zajęciach kulinarnych. Uczniowie pracowali w zespołach i wykonali samodzielnie ciasteczka serowe w czterech wersjach: z sezamem, kminkiem, jabłkami i konfiturą z wiśniami oraz przygotowały bukiet owocowy z gruszek, jabłek, ananasa, granatu i banana. Patrząc na miny dzieci była to świetna zabawa i nauka. Projekt dofinansowany przez fundacje Tesco Pomaga. Zachęcamy dzieci do udziału w rożnych zajęciach oferowanych przez OWD "Promyk" TPD w Żarach - więcej szczegółów na facebook Towarzystwa Przyjaciół Dzieci w Żarach. Dziękuję pani Halinie Kulbidzie -Pietrzak za chęć udziału w zajęciach popołudniowych skierowanych dla dzieci.
Anna Andrukiewicz


fot. Anna Andrukiewicz
 
STOPKA