SP1 Aktualności Konkurs "Czytaj lektury, bo warto!" piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Konkurs "Czytaj lektury, bo warto!"

   W Tygodniu Języka Polskiego, 26 marca, odbył się konkurs "Czytaj lektury, bo warto!". W szranki stanęły trzyosobowe drużyny z klas ósmych, których zadaniem było rozwiązanie testu sprawdzającego znajomość treści lektur. Zwyciężył zespół z klasy 8d w składzie: Amelia Talarek, Wiktoria Drzus i Alicja Januszkiewicz. Uczennice zdobyły 63 punkty na 65 możliwych. Na drugim miejscu uplasowała się drużyna z klasy 8c -60,5 punktu; na trzecim z klasy 8b - 52,5 punktu, a na czwartym z klasy 8a - 50,5 punktu. Gratuluję zwycięzcom i bardzo dziękuję uczestnikom. Jestem pewna, że udział w konkursie był wspaniałą okazją do powtórki przed egzaminem ósmoklasisty i na stałe wpisze się w tradycję naszej szkoły :-)
Jolanta Kozińska, pani od polskiegofot. Jolanta Kozińska
 
STOPKA