SP1 Aktualności Dzień Unii Europejskiej niedziela, 16 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Dzień Unii Europejskiej

   9 maja jest dniem, w którym co roku świętujemy pokój i jedność w Europie, Święto Unii Europejskiej. W naszej świetlicy cały tydzień uczniowie pogłębiali swoją wiedzę na temat Unii. W czasie zajęć poznali kraje należące do wspólnoty, kolorowali flagi poszczególnych państw, zapoznali się z hymnem Unii „Odą do radości” , wykonywali prace plastyczne. Dzieci rysowały, kolorowały oraz lepiły z plasteliny maskotekę Syriusza. Zajęcia przyczyniły się do poszerzenia wiedzy uczniów na temat Unii Europejskiej.
Panie ze świetlicy:
Monika, Patrycja, Stanisława i Elżbieta


fot. Patrycja Dudkiewicz
 
STOPKA