SP1 Aktualności Wycieczka klasy 4a, 5f i 5g do Kotliny Kłodzkiej sobota, 15 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Wycieczka klasy 4a, 5f i 5g do Kotliny Kłodzkiej

   9 i 10 maja klasy 4a, 5f i 5g uczestniczyły w wycieczce do Kotliny Kłodzkiej. Zwiedziliśmy twierdzę w Kłodzku, gdzie chodziliśmy bardzo wąskimi i niskimi tunelami. Następnie zobaczyliśmy kopalnie w Złotym Stoku, gdzie skarbca pilnował Gnom. Mogliśmy przejechać się kolejką i przejść chodnikiem śmierci. Drugiego dnia przeciskaliśmy się szczelinami Błędnych Skał w Górach Stołowych oraz zobaczyliśmy jak wytwarza się papier w Muzeum Papiernictwa w Dusznikach Zdrój. Wysłuchaliśmy również historii naszego Patrona Fryderyka Chopina pod jego pomnikiem.
Małgorzata Jania, Katarzyna Maciejak, Iryna Wojtiuk

fot. Małgorzata Jania
 
STOPKA