SP1 Aktualności Regionalne Mistrzostwa Matematyczne 5.04.2019 piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Regionalne Mistrzostwa Matematyczne 5.04.2019

   Pięcioro naszych uczniów startowało w Regionalnych Mistrzostwach Matematycznych. W tym roku odbyła się 11. edycja konkursu, organizowanego przez Zespół Szkół Ogólnokształcących i Ekonomicznych w Lubsku.

   Regionalne Mistrzostwa Matematyczne są konkursem kuratoryjnym. Zmagania konkursowe odbywają się w trzech grupach wiekowych: I. kl. 7,8; II. kl. 3 gim. i 1 liceum; III. 2 i 3 kl. liceum.

   Z przyjemnością informuję o sukcesie matematycznym uczennicy klasy 3b gim. Aleksandry Ślipko. Ola jest laureatką (I miejsce) konkursu Regionalne Mistrzostwa Matematyczne w kategorii kl. 3 gimnazjum i 1 liceum. Zadania konkursowe są tradycyjnie układane przez pracowników naukowo-dydaktycznych Wydziału Matematyki, Informatyki i Ekonometrii Uniwersytetu Zielonogórskiego.
Alicja Kurzydło


fot: Alicja Kurzydło
 
STOPKA