SP1 Aktualności MASTER OF ENGLISH 2019 piątek, 07 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

MASTER OF ENGLISH 2019


   16 maja 2019 r. odbył się VIII Międzyszkolny Konkurs z Języka Angielskiego „Master of English” w ramach Macmillan Primary School Tournament.

   Turniej językowy został zorganizowany we współpracy ze Szkołą Języków Obcych „Świat Języków” w Żarach oraz Wydawnictwem Macmillan w Warszawie. Serdecznie dziękujemy sponsorom – Pani Katarzynie Daniszewskiej ze Szkoły Języków Obcych „Świat Języków” w Żarach oraz Pani Magdalenie Bordowicz z Wydawnictwa Macmillan za pomoc w organizacji konkursu.

   W walce o tytuł Mistrza Angielskiego uczestnicy musieli wykazać się wiedzą gramatyczno-leksykalną i umiejętnościami w zakresie czytania ze zrozumieniem w języku angielskim.


   Wyniki VIII Międzyszkolnego Konkursu z Języka Angielskiego „Master of English”:

I miejsce: Jakub Nowicki (Szkoła Podstawowa nr 1 w Żarach) – zdobył nagrodę główną – rok darmowej nauki języka angielskiego w Szkole Języków Obcych „Świat Języków”

II miejsce: Laura Kołpaczewska (Szkoła Podstawowa nr 1 w Żarach) – wygrała semestr darmowej nauki języka angielskiego w Szkole Języków Obcych „Świat Języków”

III miejsce: Daniel Zakaszewski (Zespół Szkolno-Przedszkolny w Żarach) – odebrał bon o wartości 250 zł do wykorzystania w ramach kursu języka angielskiego w Szkole Języków Obcych „Świat Języków”

   Dla wszystkich uczestników były przewidziane nagrody książkowe, upominki i dyplomy za udział.

   Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, pozostałym uczniom dziękujemy za udział, a także życzymy wszystkim dalszych sukcesów językowych 
Karolina Wojtiuk


fot. Karolina Wojtiuk

 
STOPKA