SP1 Aktualności Kwalifikacje do 24 Konkursu Wygraj Sukces piątek, 14 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Kwalifikacje do 24 Konkursu Wygraj Sukces

   7.05.2019 r. w sali koncertowej Szkoły Muzycznej odbyły się kwalifikacje wstępne do ogólnopolskiego 24 Konkursu Piosenki Wygraj Sukces. W przesłuchaniach brali udział wokaliści z południowej części województwa lubuskiego i Polkowic. Naszą szkołę reprezentowały: Milena Wójtowicz z 7a , Marlena Wójtowicz z 5b i Emilia Lipa z 4d. Decyzją Jury Milena awansowała do etapu regionalnego, (który odbędzie się w Zielonej Górze), a Marlena otrzymała wyróżnienie. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Izabela Kudokas-Drąg


fot.S. Wójtowicz, I. Kudokas-Drąg
 
STOPKA