SP1 Aktualności Zielona Szkoła Językowa w Szklarskiej Porębie czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Zielona Szkoła Językowa w Szklarskiej Porębie

   20-22 maja klasa IV b wraz z wychowawcą oraz opiekunami uczestniczyła w Zielonej Szkole Językowej w Szklarskiej Porębie. W programie odbyły się między innymi warsztaty grawerowania i zwiedzanie Huty kryształów Julia. Dzieci wygrawerowany swoje pięknie kryształowe szklanki. W poszukiwaniu wrażeń udaliśmy się do pobliskiego Dinoparku, gdzie poszukiwaliśmy złota, rozwiązywaliśmy ciekawe zagadki logiczne, szukaliśmy swojego ulubionego "dinożarła", obejrzeliśmy film w 6 D oraz urządziliśmy zawody w paintballa. Oprócz tego czekało nas tam wiele innych zabaw.  Podziwialiśmy tez piękno Kruczych Skał oraz wodospadu Szklarka.  Dla relaksu tańczyliśmy na disco, uczyliśmy się licytować i braliśmy udział w fajnych zabawach z wykorzystaniem języka angielskiego. Następna wycieczka już za rok! Nie możemy się doczekać. 
Anita Domańska, Aleksandra Witkowska, Agnieszka Strochalska

fot. Aleksandra Witkowska

Wiosna wokół Jedynki

fot. C. Sułkowski
 
STOPKA