SP1 Aktualności W Krainie Baśni czwartek, 06 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

W Krainie Baśni

   Dnia 22 maja 2019r. biblioteka szkolna zorganizowała konkurs czytelniczy „W Krainie Baśni”. Uczestnikami konkursu były klasy 2. Uczniowie prezentowali się w piosence promującej czytelnictwo, brały udział w konkurencjach dotyczących tematyki baśni: rozsypana wyrazowa, rekwizyty, rebusy, aktywne słuchanie. Klasy drugie uklasowały się na następujących miejscach:

KLASA 2B I MIEJSCE

KLASA 2A II MIEJSCE

KLASA 2C III MIEJSCE

KLASA 2D IV MIEJSCE
Serdecznie gratulujemy uczestnikom konkursu.
Panie z biblioteki:
Izabela Olszańska, Anna Andrukiewicz


fot. Izabela Olszańska, Anna Andrukiewicz
 
STOPKA