SP1 Aktualności Turniej „Bezpieczne wakacje z LUPO” czwartek, 13 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Turniej „Bezpieczne wakacje z LUPO”

   5 czerwca 2019 r. odbył się w Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Żarach powiatowy finał XX Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie „Bezpieczne wakacje z LUPO” zorganizowany przez Komendę Powiatową Policji w Żarach. Udział w nim wzięli uczniowie z klas V i VI szkół podstawowych powiatu żarskiego. Uczestnicy w pierwszej części turnieju przystąpili do testu wiedzy, który składał się z 30 pytań. Dzieci musiały wykazać się wiedzą z zakresu bezpieczeństwa w różnych jego aspektach, także bezpieczeństwa w sieci. Druga część to praktyczne umiejętności z zakresu pierwszej pomocy.
   W klasyfikacji ogólnej nasza uczennica Maja Lipińska z kl. 5e zdobyła wyróżnienie.
Gratulujemy!
Teresa Kamińska
fot. Teresa Kamińska
 
STOPKA