SP1 Aktualności X Przegląd Piosenki Obcojęzycznej piątek, 07 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

X Przegląd Piosenki Obcojęzycznej

   5 czerwca nasze utalentowane uczennice Natalia Przybylska, Hanna Wywigacz, Gabriela Słobodzian (z klasy 4b), Marlena Wójtowicz (z klasy 5b) oraz Aleksandra Surowiec (z klasy 8c), wzięły udział w X Przeglądzie Piosenki Obcojęzycznej w Lunie zorganizowanym przez Szkołę Podstawową nr 5 w Żarach. Dziewczyny godnie reprezentowały nasza szkołę i przełamywały swoją tremę na scenie oraz świetnie się bawiły. Pod czujnym okiem nauczycieli j. angielskiego dziewczyny przygotowały profesjonalnie swoje ulubione utwory po angielsku.
Dziękujemy i czekamy na kolejne wasze występy :-)
Anita Domańska
Izabela Mielniczek
Karolina Wojtiuk
fot. A, Domańska, I. Mielniczek, K. Wojtiuk
 
STOPKA