SP1 Aktualności Najpiękniejszy dzień w roku! sobota, 08 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

Najpiękniejszy dzień w roku!

   Mówi się, że nasza planeta, Ziemia, jest matką, żywicielką. To samo mówią studenci o swoich uczelniach, na których zdobywają wykształcenie – Alma Mater, czyli Matka Karmicielka. Także ojczyzna bywa często nazywana Matką. Ale najważniejsza jest kochająca, czuła, troskliwa, wyrozumiała Mama, która dziś po południu przywita nas swoim uśmiechem i pysznym obiadem. To Jej święto obchodzimy 26 maja.
   Towarzyszyła nam już od pierwszych chwil życia, jest obok każdego dnia. I za ten trud wychowywania, ciężką pracę, za miłość matczynego serca i zrozumienie – chcemy podziękować! Ze wszystkich sił będziemy się starać, aby żyć i uczyć się tak, aby Wasze twarze jaśniały uśmiechem, aby Wasze serca biły radosnym rytmem, abyście były dumne ze swoich pociech.
Piotr Pałac Stanisław Wyspiański „Macierzyństwo”
 
STOPKA