SP1 Aktualności TRInO zaliczone! piątek, 07 maja 2021
NAGŁÓWEK START O NAS PRACA SZKOŁY SZKOLNE PASJE START MAPA KONTAKT SZUKAJ START
Wiarygodna Szkoła
WIARYGODNA SZKOŁA link na stronę

TRInO zaliczone!

   Dziś przypada Światowy Dzień Turystyki. Z tej okazji zaprosiliśmy żarskie szkoły podstawowe do świętowania tego dnia. Turystyczno-Rekreacyjna Impreza na Orientację okazała się do tego idealna. Zaproponowaliśmy w sumie trzy trasy o rożnej trudności. Na starcie zameldowały się SP1, SP3, SP5, SP8 oraz SP10. Pokonanie trasy zajęło drużynom od 45 minut do ok dwóch godzin. Wszyscy szczęśliwie dotarli na metę, otrzymując dyplom oraz słodki upominek. Organizatorzy imprezy to Urząd Miasta Żary, Oddział Powiatu Żarskiego PTTK oraz Szkoła Podstawowa nr 10, która przygotowała mapy. Dziękujemy za przybycie i tak aktywne uczestnictwo!PTTK Żary

UM Żary

 
 
STOPKA